در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 28 دی 1400

افزایش 200درصدی ثبت نام دانشجویان

رشد ۲۰۰ درصدی ثبت نام دانشجویان جدید الورود در دانشکده علامه حسن زاده آملی (ره)

رئیس دانشکده علامه حسن زاده آملی(ره) در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خزر۲۴ با اشاره به افزایش چشمگیر پذیرفته شدگان این دانشکده در سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ بیان داشت: این دانشکده به‌ عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی و رایگان شهرستان آمل، رسالت تربیت تکنسین مهارتی و آچار به دست را دنبال می‌کند.

قربان قاسمی از افزایش ۲۰۰ درصدی پذیرفته شدگان در این دانشکده خبر داد و اظهار داشت: رشته های تربیت بدنی،عمران،تعمیر و نگهداری خودرو،کامپیوتر نرم افزار و الکتروتکنیک در مقطع کاردانی به رشته‌های تحصیلی این دانشکده در سال تحصیلی جدید اضافه شده است .

وی علت افزایش پذیرش این دانشکده و استقبال دانشجویان را  تربیت تکنسین‌ها و مهندسان ماهر، شایسته و کارآفرین و نیز تعامل با مراکز صنعتی و بخش‌های دولتی و خصوصی و نیز ایجاد فرهنگ مهارت آموزی در خانواده و جامعه دانست و افزود: زمینه‌های لازم برای کسب مهارت، ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان در این دانشگاه فراهم شده است .

ایشان در ادامه افزود: ثبت نام پذیرفته شدگان دانشکده فنی و حرفه ای علامه حسن زاده (ره) در سامانه بوستان به صورت الکترونیکی انجام گرفت و در مرحله بعد دانشجویان پذیرفته شده با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مدارک خود را در محل دانشکده تحویل اداره آموزش خواهند داد.

قاسمی رئیس دانشکده علامه حسن زاده آملی (ره) با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای دانشجویان غیر بومی این مرکز خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، مدارک این دانشجویان از طریق پست به دانشکده‌ ارسال می‌گردد.

نظرات کاربران